Připoj se na Poraď.cz a poraď svým kamarádum, kteří mají nějaký problém.

Podívej se, jaké mají tvoji kamarádi problémy, nech si poradit od kamárádů a sdílej svoje zkušenosti a znalosti!

Začínáme

Běhání apod.

POLICAJT (neregistrovaný uživatel)
POLICAJT
Když běhám,tak většinou jsem poslední.Sice cvičím a jsem asi nejlehčí ze třídy,ale když běhám,tak mě bolí srdce a nemůžu nikoho předběhnout a rozdíchávám se asi 30 vteřin
(tzv.skoro jako ostatní).Předběhl bych někoho,když by mě nebolelo srdce,prosím,poraďte mi co mám dělat,abych byl rychlejší v běhu.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod 01.04.2009 15:43
Odpovědi
Seřadit podle: Data / Oblíbenosti
Vypadá to že se moc nepohybuješ. Chtělo by to více tréninku a pravidelný pohyb. Pak se ti bude lépe dýchat i běhat.Jen tělocvik ve škole nestačí.
Muž, Celkem 55 příspěvků na Poraď.cz. (0) / Nelíbí se mi (0)
Monika (neregistrovaný uživatel)
Monika
Já sportuju a když běhám tak mě taky bolí srdce a píchá,nevím z čeho to je,ale když běhám na zahradě tak mě nebolí,nevím čím to je.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Lukas Stibor
Je to kys.mlecnou chce to vice trenovat :-)
FB Příspěvek přidán z Facebook aplikace Poraď.cz (0) / Nelíbí se mi (0)
Mirea (neregistrovaný uživatel)
Mirea
Můj názor je také, že jste málo trénovaní. Pokud běháte ve škole, a píchá vás u srdce, budete muset dělat i něco mimo školu. Mně se to taky stávalo, když jsem byla mladší a neběhala jsem, teď behám každý den min.5 km a po bolesti ani známka. Samozřejmě hned ze začátku stačí kilometr, pak dva...Je taky důležité začít běhat pomalu a postupně můžete zrychlovat, navíc je dobré myslet na dýchání a pořádně vydechovat, pak nebolí ani břicho. Pak uvidíte, že předběhnete spolužáky bez větších problémů.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
jj to chce trenovat ja to myvala tez ale zacala jsem behat i mimo skolu a jsem jako proutek a po bolesti ani znamky.tak cvic a uvidis(budes se libit vsem klukum ze skoly a navic uz te nebude nic bolet;)))
153cm vysoka a 45kg vazici normálně nenormální... (0) / Nelíbí se mi (0)
David (neregistrovaný uživatel)
David
Jestliže tě bolí přímo srdce, bolest bych nepodceňoval. Může znamenat i zavažný problém s okysličováním srdečního svalu. Být tebou zajdu k tělovýchovnému lékaři a nechám se řádně vyšetřit pomocí zátěžového testu aby mohl být případný srdeční problém včas odhalen. Více na toto téma najdeš na stránce <a href=" http://www.sportprozdravi.c...ventivní sportovně lékařská prohlídka</a>. Na serveru <a href=" http://www.sportprozdravi.c...roZdraví .cz</a>.

d.
Neregistrovaný uživatel - registrací získáte mnoho výhod (0) / Nelíbí se mi (0)
Poraď mu!
Vložit odkaz x
Anonym:   Toto jméno bude použito zároveň jako Vaše přezdívka.

Návody, rady, problémy, odborníci